23 Mar 2017

Dzień Otwartej Szkoły

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu maja zaszczyt zaprosić uczniów, rodziców oraz nauczycieli szkół gimnazjalnych na "DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY”, który odbędzie się 01.04.2017 na terenie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu w godzinach 9.00-12.00 (wejście od ul. 25-Czerwca 66).

Czytany 1949 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 marzec 2017 11:22
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 23 guests and no members online