16 Mar 2017

„Samochodówka” triumfuje

Krzysztof Jadczak z klasy 4A zwyciężył w finale Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy”. Drużynowo Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu zajął drugie miejsce.

Organizatorem kolejnej edycji konkursu była Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu. W zmaganiach wystartowała reprezentacja „Samochodówki” w składzie Krzysztof Jadczak, Julia Pyszczek, Bartosz Prokop (4A), Rafał Jarząbek, Paweł Szczepaniak, Piotr Gołda, Hubert Obarski (3A), Kacper Piłat (2A) oraz Tomasz Falkiewicz (1B). Uczniowie naszej szkoły spisali się znakomicie. W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjny okazał się Jadczak, który jako nagrodę otrzymał między innymi indeks Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy wraz z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów. Czwarte miejsce zajął jego kolega z klasy, Bartosz Prokop. W klasyfikacji drużynowej ekipa „Samochodówki” zajęła drugie miejsce.

Opiekunami drużyny byli Marzena Krzemińska, Mirosław Gromski, Dariusz Duralski i Marek Chęć.

Czytany 3642 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 kwiecień 2017 18:34