16 Mar 2017

„Samochodówka” triumfuje

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Krzysztof Jadczak z klasy 4A zwyciężył w finale Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy”. Drużynowo Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu zajął drugie miejsce.

Organizatorem kolejnej edycji konkursu była Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu. W zmaganiach wystartowała reprezentacja „Samochodówki” w składzie Krzysztof Jadczak, Julia Pyszczek, Bartosz Prokop (4A), Rafał Jarząbek, Paweł Szczepaniak, Piotr Gołda, Hubert Obarski (3A), Kacper Piłat (2A) oraz Tomasz Falkiewicz (1B). Uczniowie naszej szkoły spisali się znakomicie. W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjny okazał się Jadczak, który jako nagrodę otrzymał między innymi indeks Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy wraz z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów. Czwarte miejsce zajął jego kolega z klasy, Bartosz Prokop. W klasyfikacji drużynowej ekipa „Samochodówki” zajęła drugie miejsce.

Opiekunami drużyny byli Marzena Krzemińska, Mirosław Gromski, Dariusz Duralski i Marek Chęć.

Czytany 1229 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 kwiecień 2017 18:34
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 26 guests and no members online