23 Mar 2017

Rekolekcje z rapem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu uczestniczyli w nietypowych rekolekcjach. W ich trakcie nie tylko słuchali słowa i pieśni o Bogu, ale również rapowali.

Rekolekcje kojarzą się z zadumą, poszukiwaniem i słuchaniem nauk kościoła. W „Samochodówce” przebiegały w nieco odmienny sposób. Przyświecało im hasło „Rób masę – trzymaj formę”. Prowadził je ksiądz Daniel Glibowski wraz z młodzieżą z ruchu „Światło – Życie”. Uczniowie oprócz tradycyjnego przeżywania mszy świętej, słuchali rapu w wykonaniu między innymi księży i muzyki w wykonaniu zespołu PZM&Lire.

Czytany 911 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 kwiecień 2017 18:52
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 23 guests and no members online