30 Mar 2017

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

30 marca 2017r. odbył się w Zespole Szkół Samochodowych konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Inicjatorem konkursu i sponsorem nagrody głównej jest biuro poselskie Zbigniewa Kuźmiuka. Koordynatorem konkursu w szkole i osobą odpowiedzialną za wyłonienie laureata jest Renata Cywka. W eliminacjach wzięli udział pełnoletni uczniowie klas II i III technikum. Laureatem konkursu został uczeń klasy IIIa Piotr Gołda. Uczniem rezerwowym jest Paweł Szczepaniak z tej samej klasy. Nagrodą dla laureata jest wyjazd do Brukseli w dniach 16.06.2017- 20.06.2017 wraz z innymi uczniami z regionu radomskiego. Gratulujemy i czekamy na relacje Piotrka z wyjazdu :)

Czytany 1311 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online