20 Mar 2017

II Regionalny Konkurs Pięknego Czytania

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W dniu 20 marca 2017 r. w Publicznym Gimnazjum nr 8 w Radomiu odbyła się II edycja Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania na etapie międzyszkolnym szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorami konkursu było Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Radomiu. Wzięli w nim udział zwycięzcy eliminacji szkolnych. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie kultury czytelniczej, dbałość o kulturę słowa, kształcenie umiejętności pięknego czytania i rozumienia tekstu oraz stworzenie uczniom możliwości prezentowania własnych umiejętności. Jury przesłuchało uczestników z 11 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.. Naszą szkołę reprezentował Alan Gogacz z kl. 1d.

Gratulujemy uczestnikom i ich opiekunom wysokiego poziomu przygotowań do etapu regionalnego.

Koordynatorzy konkursu na terenie szkoły: Monika Wójtowicz, Dagmara Durasiewicz, Rafał Bąk.

 

Czytany 1183 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 32 guests and no members online