20 Mar 2017

II Regionalny Konkurs Pięknego Czytania

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W dniu 20 marca 2017 r. w Publicznym Gimnazjum nr 8 w Radomiu odbyła się II edycja Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania na etapie międzyszkolnym szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorami konkursu było Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Radomiu. Wzięli w nim udział zwycięzcy eliminacji szkolnych. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie kultury czytelniczej, dbałość o kulturę słowa, kształcenie umiejętności pięknego czytania i rozumienia tekstu oraz stworzenie uczniom możliwości prezentowania własnych umiejętności. Jury przesłuchało uczestników z 11 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.. Naszą szkołę reprezentował Alan Gogacz z kl. 1d.

Gratulujemy uczestnikom i ich opiekunom wysokiego poziomu przygotowań do etapu regionalnego.

Koordynatorzy konkursu na terenie szkoły: Monika Wójtowicz, Dagmara Durasiewicz, Rafał Bąk.

 

Czytany 710 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 6 guests and no members online