07 Kwi 2017

Malowanie pisanek

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6 kwietnia 2017 roku odbyło się w naszej szkole świąteczne spotkanie integracyjne, w którym wzięli udział chętni uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście – podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z opiekunami. Wspólnie w świątecznej atmosferze malowaliśmy pisanki wielkanocne. Spotkanie zorganizowały i przygotowały panie Elżbieta Wróbel i Edyta Maciaszczyk przy aktywnym udziale uczniów klas 2a, 2ml i 1za.

Czytany 1343 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 kwiecień 2017 15:48
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online