06 Kwi 2017

Wycieczka zawodowa

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 02.04-05.04.2017 odbyła się zagraniczna wycieczka zawodowa pod kierownictwem Pana Łukasz Mazura. Celem tegorocznej wycieczki i jednocześnie hitem wieloletniej historii wyjazdowej była stolica landu Bawaria – Monachium. Odwiedzając fabrykę pojazdów BMW wszyscy miłośnicy tego koncernu mogli dokładnie przyjrzeć się procesowi powstawania tych pięknych samochodów. Zwiedziliśmy wszystkie działy produkcji: od pras formujących poszczególne elementy karoserii przez zgrzewalnie, lakiernię aż do ostatecznego montażu. Ale Monachium to nie tylko motoryzacja, to również miasto z tradycjami piłkarskimi. Nie można było przejść obojętnie obok stadionu, na murawie którego na co dzień gra reprezentant Polski - Pan Robert Lewandowski. Godzinny spacer połączony ze zwiedzaniem szatni zawodników, trybun, symbolicznym dotknięciem murawy rozpalił marzenia niejednego młodego człowieka o wielkiej karierze piłkarza.

Po noclegu w schronisku młodzieżowym udaliśmy się do Czech i miasta stołecznego Praga. Tam oddaliśmy się całodziennemu zwiedzaniu pięknej i zabytkowej architektury.

Z bagażem wrażeń i bogatsi w doświadczenie powróciliśmy do Radomia czekając na kolejną inicjatywę sora Mazura.

Czytany 1233 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 kwiecień 2017 17:10
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online