27 Kwi 2017

Piknik Motoryzacyjny

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła fanom motoryzacji odwiedzić najstarszą techniczną szkołę w Radomiu. W dniu 26 kwietnia odbył się tradycyjny Piknik Motoryzacyjny. 

Prezentacja nowych aut i motocykli, wystawa klasyków, wykłady, pokazy oraz konkursy znalazły się w programie wydarzenia.

Piknik Motoryzacyjny, to doroczna impreza, organizowana przez nauczycieli i uczniów „Samochodówki”. Również w tym roku "Samochodówka" zaprosiła sympatyków motoryzacji na Piknik. Salony samochodowe zaprezentowały aktualną ofertę, w tym kilka nowości, jak Skoda Kodiaq. Goście pikniku mogli podziwiać także klasyki, w tym samochody i motocykle odrestaurowane przez nauczycieli i uczniów szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wykłady i szkolenia prowadzone w czasie imprezy. Nie zabrakło konkursów, w których mogli sprawdzić się uczniowie. W konkursie rozpoznawania części bezkonkurencyjny okazał się Daniel Prygiel z klasy 2ZD. Drugie miejsce zajął Łukasz Gajda (3ZB), a trzecie Eryk Odzimkowski (3C). W konkursie zmiany koła na czas ponownie najlepszy był Prygiel, który wystartował w parze z Rafałem Kazirodkiem (4A). Drugie miejsce przypadło Dominikowi Foktowi i Rafałowi Kędzierskiemu (2ZB), a trzecie Adrianowi Woźniakowi i Łukaszowi Nowińskiemu (2ZC).

W trakcie pikniku interweniowali strażacy. Ich wizyta była jednak zaplanowana. Jednostka ratownicza przeprowadziła pokaz gaszenia pojazdu i uwalniania uwięzionych w jego wnętrzu osób.

Goście pikniku mogli również zwiedzić szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną „Samochodówki”.

Czytaj więcej:

http://radommoto.pl/artykul-4380-piknik_motoryzacyjny_w__quot;samochodowce_quot;.html#disqus_thread

http://radioplus.com.pl/radom/deszczowy-piknik-motoryzacyjny-22817

https://www.facebook.com/zssradom/posts/1271622866291403

 

Czytany 2318 razy Ostatnio zmieniany piątek, 28 kwiecień 2017 08:32
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online