16 Maj 2017

"Tydzień na rzecz kariery"- III edycja

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

"Samochodówka " uczestniczy w przedsięwzięciu "Tydzień na rzecz kariery", inauguracja którego odbyła się 16 maja w Muzeum Wsi Radomskiej.

Czytany 981 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online