03 Cze 2017

Radomski Piknik Naukowy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu zaprezentował się na VIII Radomskim Pikniku Naukowym.

Urząd Miejski w Radomiu zorganizował ósmą już edycję Radomskiego Pikniku Naukowego. Po raz kolejny uczestniczyli w nim nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. „Samochodówka” przygotowała na tegoroczny piknik niezwykle bogatą ofertę. Na stoisku szkoły prezentowano pokazy fizyczne i chemiczne, motocykle, samochody i najnowsze pomoce naukowe, wykonane przez uczniów i nauczycieli. Prezentacja szkoły spotkała się z dużym zainteresowaniem gości pikniku. Przyciągnęła też wiele osób, które zamierzają kształcić się w „Samochodówce”.

 

Czytany 1305 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 czerwiec 2017 12:05
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online