04 Cze 2017

„Samochodówka” na Pikniku Zdrowia

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu pokazali, że szkoła to nie tylko nauka, ale i promocja zdrowego stylu życia.

Po raz kolejny Urząd Miejski zorganizował imprezę promującą zdrowy styl życia, Piknik Zdrowia. Obecny był na niej Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu. Uczniowie i nauczyciele pokazali, że szkoła nie tylko uczy, ale również promuje zdrowy styl życia i pozwala realizować sportowe pasje uczniów.

Czytany 1863 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 czerwiec 2017 12:19
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online