08 Cze 2017

Finał I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Lotniczej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 06.06.2017r. odbył się Finał I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Lotniczej.

Nasza szkolę reprezentowali uczniowie w składzie: Mateusz Bernat, Jakub Bereżecki i Łukasz Stępień z klasy 2ml oraz Seweryn Czajkowski z klasy 3ml.

Finał konkursu odbył się na tarasie widokowym lotniska Katowice-Pyrzowice. Zadaniem konkursowym było rozwiązanie test składającego się z 3 pytań zamkniętych i 5 otwartych. II etapem konkursu były zawody na celność lądowania modeli szybowców PW-5 wykonanych przez uczniów.

Do konkursu stanęło 42 dwuosobowe drużyny z całej Polski. Reprezentantom ZSS gratulujemy. Wyniki wkrótce.

Czytany 1243 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 51 guests and no members online