08 Cze 2017

Finał I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Lotniczej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 06.06.2017r. odbył się Finał I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Lotniczej.

Nasza szkolę reprezentowali uczniowie w składzie: Mateusz Bernat, Jakub Bereżecki i Łukasz Stępień z klasy 2ml oraz Seweryn Czajkowski z klasy 3ml.

Finał konkursu odbył się na tarasie widokowym lotniska Katowice-Pyrzowice. Zadaniem konkursowym było rozwiązanie test składającego się z 3 pytań zamkniętych i 5 otwartych. II etapem konkursu były zawody na celność lądowania modeli szybowców PW-5 wykonanych przez uczniów.

Do konkursu stanęło 42 dwuosobowe drużyny z całej Polski. Reprezentantom ZSS gratulujemy. Wyniki wkrótce.

Czytany 1217 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 7 guests and no members online