13 Paź 2017

Podium dla „Samochodówki”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu, zajął III miejsce w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w wśród szkół ponadgimnazjalnych w klasyfikacji chłopców.

Radomska Olimpiada Młodzieży, to cykl zawodów rozgrywanych przez cały rok szkolny, obejmujący kilkanaście dyscyplin. Młodzież rywalizuje w kilku kategoriach wiekowych. Podsumowano rozgrywki trzynastej edycji Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie „Samochodówki” w klasyfikacji chłopców zajęli III miejsce.  Tak wysoka lokata była zasługą sukcesów uczniów w rozgrywkach piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki oraz udanych startów w zawodach lekkoatletycznych oraz turnieju tenisa stołowego.

Czytany 1087 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online