13 Paź 2017

Podium dla „Samochodówki”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu, zajął III miejsce w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w wśród szkół ponadgimnazjalnych w klasyfikacji chłopców.

Radomska Olimpiada Młodzieży, to cykl zawodów rozgrywanych przez cały rok szkolny, obejmujący kilkanaście dyscyplin. Młodzież rywalizuje w kilku kategoriach wiekowych. Podsumowano rozgrywki trzynastej edycji Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie „Samochodówki” w klasyfikacji chłopców zajęli III miejsce.  Tak wysoka lokata była zasługą sukcesów uczniów w rozgrywkach piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki oraz udanych startów w zawodach lekkoatletycznych oraz turnieju tenisa stołowego.

Czytany 703 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 9 guests and no members online