13 Paź 2017

Podium dla „Samochodówki”

(1 głos)

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu, zajął III miejsce w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w wśród szkół ponadgimnazjalnych w klasyfikacji chłopców.

Radomska Olimpiada Młodzieży, to cykl zawodów rozgrywanych przez cały rok szkolny, obejmujący kilkanaście dyscyplin. Młodzież rywalizuje w kilku kategoriach wiekowych. Podsumowano rozgrywki trzynastej edycji Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie „Samochodówki” w klasyfikacji chłopców zajęli III miejsce.  Tak wysoka lokata była zasługą sukcesów uczniów w rozgrywkach piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki oraz udanych startów w zawodach lekkoatletycznych oraz turnieju tenisa stołowego.