03 Lis 2017

Akcja Movember 2017

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

 

W dniu 16 listopada 2017 roku od godziny 8.00 do godziny 12.00 zapraszamy młodzież klas czwartych technikum, klas trzecich szkoły zasadniczej (branżowej) oraz pracowników szkoły płci męskiej do gabinetu pielęgniarki. W tym dniu można wykonać bezpłatne badanie krwi w kierunku nowotworu jąder oraz nowotworu prostaty w ramach akcji Movember 2017.

 

 

Czytany 2330 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 listopad 2017 11:01
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 31 guests and no members online