15 Lis 2017

„Wolność, kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem,….”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Wolność, kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem,….”  - pod takim hasłem odbyła się w tym roku akademia upamiętniająca 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.  Uroczystości zostały przygotowane przez Renatę Cywka, Agnieszkę Pająk – Rudnicką oraz Romana Mosionka. W montażu słowno – muzycznym uczniowie naszej szkoły ukazali bohaterskie czyny Polaków na przestrzeni dziejów, ich waleczność i niezłomność w dążeniu do odzyskania niezależności. Na akademii zostały wręczone również nagrody dla laureatów dwóch konkursów historycznych  - na plakat upamiętniający odzyskanie niepodległości przez Polską oraz na prezentację multimedialną Radom w dwudziestoleciu międzywojennym. 

Czytany 1767 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 22 guests and no members online