22 Lis 2017

Spotkanie z absolwentem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 21 listopada odbyło się spotkanie z absolwentem naszej szkoły, podchorążym pierwszego roku Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, Maciejem Wiśniewskim.

Tematem spotkania było zapoznanie z ofertą edukacyjną uczelni na studiach cywilnych i wojskowych, prezentacja zaplecza technicznego, bazy laboratoryjnej i możliwości realizacji własnych pasji w licznych kołach zainteresowań.

Prezentacja wzbudziła zaciekawienie wśród zaproszonych klas czwartych technikum i klas lotniczych.

Czytany 984 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 grudzień 2017 19:26
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 8 guests and no members online