12 Kwi 2015

Wycieczka do Regensburgu i Pragi

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniach 12.04.2015 – 15.04.2015 pod kierownictwem Pana Łukasza Mazura obyła się wycieczka zawodowa do fabryki BMW w Regensburgu oraz czeskiej Pragi.
Uczniowie mieli okazję zapoznać się od środka jak powstają te nowoczesne samochody przyglądając się całemu procesowi ich budowy. Od arkusza blachy poprzez tłocznię, lakiernię, montownię podzespołów aż do uzyskania gotowego produktu. Niestety na terenie zakładu nie można było wykonywać zdjęć. Przeżycia jednak pozostaną na bardzo długo.
Po noclegu w malowniczo położonym, przygranicznym miasteczku Eisenstein grupa udała się do stolicy Czech – Pragi. Całodzienne zwiedzanie przysporzyło uczestnikom kolejnych wrażeń. Bezpośrednie zetknięcie się z kulturą i architekturą tej nietuzinkowej metropolii zapierało dech w piersiach.
Z bagażem pozytywnych doświadczeń, może nieco zmęczeni w godzinach porannych wróciliśmy do Radomia. Do zobaczenia za rok.

Czytany 2123 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 sierpień 2015 14:49
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online