26 Cze 2015

Szkoła, szkoła i po szkole

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Szkoła, szkoła i po szkole

Po dziesięciu miesiącach nauki, przyszedł czas na wakacje. Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu spotkali się w piątek, 26 czerwca, na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2014/2015.

W czasie uroczystości, Anna Stańczyk, dyrektor „Samochodówki” podziękowała uczniom i nauczycielom za wytężoną pracę w czasie roku szkolnego i życzyła spokojnych, udanych wakacji. Szczególnie ciepło pożegnani zostali uczniowie klas trzecich Szkoły Zawodowej. Dla nich był to bowiem ostatni dzień spędzony w murach szkoły. Wyróżniający się uczniowie, odebrali na forum szkolnym nagrody i wyróżnienia.

Po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, poszczególne klasy spotkały się we własnym gronie, odbierając z rąk wychowawców świadectwa.

Teraz uczniów i nauczycieli czeka zasłużony odpoczynek. A od 1 września, kolejny rok szkolny.

 

Czytany 2432 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 sierpień 2015 13:49
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 13 guests and no members online