26 Cze 2015

Szkoła, szkoła i po szkole

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Szkoła, szkoła i po szkole

Po dziesięciu miesiącach nauki, przyszedł czas na wakacje. Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu spotkali się w piątek, 26 czerwca, na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2014/2015.

W czasie uroczystości, Anna Stańczyk, dyrektor „Samochodówki” podziękowała uczniom i nauczycielom za wytężoną pracę w czasie roku szkolnego i życzyła spokojnych, udanych wakacji. Szczególnie ciepło pożegnani zostali uczniowie klas trzecich Szkoły Zawodowej. Dla nich był to bowiem ostatni dzień spędzony w murach szkoły. Wyróżniający się uczniowie, odebrali na forum szkolnym nagrody i wyróżnienia.

Po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, poszczególne klasy spotkały się we własnym gronie, odbierając z rąk wychowawców świadectwa.

Teraz uczniów i nauczycieli czeka zasłużony odpoczynek. A od 1 września, kolejny rok szkolny.

 

Czytany 2414 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 sierpień 2015 13:49
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 6 guests and no members online