23 Paź 2015

„Przyczyny Wypadków Drogowych”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 23,10,2015 Aspirant Sztabowy Wydziału Ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji
z siedzibą w Radomiu Jan Borowski przeprowadził dla uczniów naszej szkoły prelekcję pt. „Przyczyny Wypadków Drogowych”. Prelekcja była jednym z elementów wspólnej akcji KWP i ZSS „Sprawny Samochód – Bezpieczny Kierowca”. Celem pokazu było uświadomienie młodym kierowcom jak najbardziej niepozorna sytuacja na drodze może doprowadzić do bardzo tragicznego finału.

Czytany 2480 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 październik 2015 17:25
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 14 guests and no members online