01 Lis 2015

„Dzień Wszystkich Świętych” - 01.11.2015 roku - odwiedzanie grobów zmarłych pracowników naszej szkoły

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nauczyciele i uczniowie „Samochodówki”, uczcili pamięć nieżyjących nauczycieli i pracowników szkoły.

Tradycyjnie, w dniu Wszystkich Świętych, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych, im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu, uczcili pamięć nieżyjących nauczycieli i pracowników szkoły. Znicze zapłonęły nie tylko na grobach, ale również przed pamiątkowymi tablicami, poświęconymi pomordowanym w czasie okupacji nauczycielom i patronowi szkoły, rotmistrzowi Pileckiemu. Obie tablice znajdują się przy wejściu głównym do szkolnego budynku.

W akcji uczestniczyli nauczyciele:
Mirosław GROMSKI, Ryszard TROJANOWSKI, Piotr GAUZE, Karol KLOCHOWICZ, Leszek KUCHARSKI, Jacek BULSA, Maciej MIKULSKI.

Czytany 2621 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 listopad 2015 18:12
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 13 guests and no members online