09 Gru 2015

Świąteczna Zbiórka Żywności z udziałem „Samochodówki”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Blisko 200 kilogramów produktów spożywczych, trafiło do koszyków wolontariuszy z radomskiej „Samochodówki” w czasie Świątecznej Zbiórki Żywności. W całym regionie Radomski Bank Żywności zgromadził ponad 12 ton artykułów żywnościowych.

Świąteczna Zbiórka Żywności to akcja, w czasie której w sklepach, wolontariusze prowadzą zbiórkę artykułów, dostarczanych przez ludzi dobrej woli. Jej organizatorem jest Radomski Bank Żywności, W czasie tegorocznej zbiórki zgromadzonych zostało ponad 12 ton produktów spożywczych. Jeszcze przed świętami trafią one do najbardziej potrzebujących. W akcji, po raz kolejny, uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu. Hasłem przewodnim wolontariuszy z naszej szkoły była myśl Thomasa Jeffersona – Obyś nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością.

Przez trzy dni, do koszyków uczniów klas 3 ZC i 4 C, ustawionych w „Biedronce” przy ul. Placowej, trafiło blisko 200 kg produktów spożywczych.

Opiekę zapewnili nauczyciele „Samochodówki”, Piotr Gauze, Konrad Woźniak, Sebastian Bajor i Tomasz Trojanowski.

Czytany 1848 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online