17 Gru 2015

Świąteczne spotkanie integracyjne

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

17 grudnia malowaliśmy bombki i ozdoby choinkowe. Było to kolejne świąteczne spotkanie integracyjne społeczności naszej szkoły z podopiecznymi sąsiadujących z nami Warsztatów Terapii Zajęciowej. Imprezę zorganizowały panie: Elżbieta Wróbel i Edyta Maciaszczyk. Wspólna, twórcza praca przy kolędach wprowadziła nas w magiczny nastrój nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, a wykonane przez uczestników ozdoby udekorowały szkolne choinki.

Czytany 2009 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 styczeń 2016 09:16
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 58 guests and no members online