17 Gru 2015

Jasełka w "Samochodówce"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W naszej szkole 17 grudnia wystawiono nietypowe jasełka – nie było żłóbka, Maleńkiego Jezusa, pasterzy, za to pojawili się zwykli ludzie z ich codziennymi problemami, zagubieniem w pędzącym świecie, trudnościami z dostrzeganiem i docenianiem tego, co posiadają. Pojawiające się co jakiś czas w trakcie przedstawienia słowa z „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego „Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” kierują naszą uwagę na ludzkie wnętrze i skłaniają do refleksji nad własnym życiem. W poszczególne role znakomicie wcielili się uczniowie technikum – Marek Jusiak (1c), Mateusz Siemieński (2ml), Bartłomiej Płatos (1d), Jan Kęska (1ml) i Bartłomiej Nogaj (4ml). Spektakl przygotowano i zrealizowano pod kierunkiem księdza Radosława Zaborskiego i pani Anety Wajdzik-Jary. Widzowie nagrodzili trud swoich kolegów i nauczycieli gromkimi brawami. Jasełka urozmaicił występ szkolnego zespołu muzycznego przygotowanego przez panią Ewę Molik i pana Romana Mosionka.

Czytany 1774 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 styczeń 2016 16:34
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 13 guests and no members online