13 Sty 2016

Zmiana terminu szkolenia

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zaplanowane na dzień 15 stycznia szkolenie w ramach programu "Młode Kadry" InterCars z firmy Denso nie odbędzie się. Nowy termin szkolenia to 24 luty. Chętnych do udziału w szkoleniu zapraszamy do zapisywania się u nauczycieli Dariusza Stępniewskiego i Michała Skwarka.

 

 

Czytany 3003 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 12 guests and no members online