20 Gru 2016

harmonogram egzaminów zawodowych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prosimy o zapoznanie się oraz przybycie na egzamin zgodnie z wyznaczonym terminem.

Czytany 3448 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 grudzień 2016 14:23
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 13 guests and no members online