04 Kwi 2016

MŁODY MECHANIK 2016 - PEŁNE WYNIKI

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MŁODY MECHANIK 2016 - PEŁNE WYNIKI

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników 2016 już za nami. Prezentujemy pełne wyniki (miejsca) zespołów które rywalizowały podczas finału 31.03.2016 w Poznaniu. Finał mistrzostw odbywał się w ramach targów motoryzacyjnych Motor Show Poznań 2016. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół samochodowych z całej Polski. Po przeprowadzonym teście do finału zakwalifikowało się 30 dwuosobowych drużyn.

 

Kliknij aby pobrać plik z pełnymi wynikami.

Artykuł na portalu RADOMMOTO.PL

 

Czytany 1624 razy Ostatnio zmieniany sobota, 09 kwiecień 2016 17:05
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 22 guests and no members online