08 Kwi 2016

Szkolenie w ramach programu Inter Cars "Młode Kadry"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym odbyło się kolejne szkolenie dla uczniów naszej szkoły w ramach programu "Młode Kadry" Inter Cars.

Przedstawiciel firmy NTN SNR prezentował najnowsze rozwiązania techniczne, łożyskowania piast kół oraz zawieszeń. W szkoleniu wzięło udział 22 uczniów, którzy otrzymają stosowne zaświadczenia potwierdzające zdobytą przez nich wiedzę.

Już teraz zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie  " Młodych Kadr" Inter Cars.

Szczegóły w późniejszym terminie.

Czytany 1746 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 kwiecień 2016 13:57
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online