23 Kwi 2016

Dzień Otwartej Szkoły

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sobota upłynęła w „Samochodówce” pod znakiem Dnia Otwartej Szkoły.


Mury Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu odwiedziło w czasie weekendu wielu gimnazjalistów, zainteresowanych  rozpoczęciem nauki w najstarzej szkole zawodowej w mieście. Mogli dokładnie obejrzeć wszystkie pracownie, porozmawiać z nauczycielami i uczniami „Samochodówki” o tym czego uczą się w czasie zajęć. Największym zainteresowaniem cieszyły się pracownie Warsztatów Szkolnych, gdzie uczniowie zdobywają umiejętności praktyczne.

 

Czytany 1686 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 kwiecień 2016 16:28
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 36 guests and no members online