01 Maj 2016

Zakończenie roku klas maturalnych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

29 kwietnia uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia nauki w technikum. Pożegnali ich Anna Stańczyk, dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu oraz wychowawcy i całe grono pedagogiczne. Oprócz techników samochodowych po raz pierwszy z zakończenia nauki cieszyli się absolwenci kierunku mechanik lotniczy. Wyróżniający się uczniowie i honorowi krwiodawcy otrzymali drobne upominki. Młodzież podziękowała dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za cztery lata wspólnej pracy.

Fakt odebrania świadectw nie oznacza, że czwartoklasiści mają już wakacje. Teraz przed nimi egzaminy maturalne, które rozpoczną się już 4 maja.

 

Czytany 2459 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 01 maj 2016 08:45
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 11 guests and no members online