19 Paź 2016

XXVIII Radomskie Dni Techniki

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Organizacji Technicznej zorganizowała w dniach 17-21 października po raz 28 Radomskie Dni Techniki. Jest to szereg imprez, które prezentują lokalne osiągnięcia w dziedzinie techniki, przemysłu maszynowego i spożywczego oraz w zakresie nauki i oświaty. Podczas inauguracji wręczana jest nagroda Radomski Laur Techniki. Nasza szkoła w tym roku została zgłoszona przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w kategorii Nauka i Oświata za wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego w regionie. Kapituła przyznała naszej szkole Medal. Młodzież ze szkoły uczestniczyła w inauguracji.
Nasi uczniowie brali 19 października udział w Dniu Mechanika. Impreza rozpoczęła się od zwiedzania laboratoriów Instytutu Eksploatacji Pojazdów i Maszyn Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego. Młodzież miała okazję poznać ofertę dydaktyczną uczelni, obejrzeć laboratoria i wysłuchać krótkiego referatu firmy przedstawiciela firmy Kongsberg zajmującej się innowacjami w zakresie ergonomii foteli samochodowych. Druga część imprezy odbyła się Domu Technika. Zostały tam wygłoszone cztery referaty popularnonaukowe, a dwa z nich wygłosili nasi nauczyciele Arkadiusz Hernik i Andrzej Michalczewski.

Czytany 1425 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 30 październik 2016 15:27
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online