03 Lis 2016

Mistrzostwa Radomia szkół ponadgimnazjalnych w szachach im. rtm. Witolda Pileckiego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 28 października 2016 r.odbyły się mistrzostwa Radomia szkół ponadgimnazjalnych w szachach im. rtm. Witolda Pileckiego. Po rozegraniu turnieju mistrzostw w szachach zwycięzcami w kategorii indywidualnej zostali:
I miejsce - Barszcz Kamil z ILO w Radomiu
II miejsce - Weronika Postuniak z IV LO w Radomiu
III miejsce - Gabriel Sieczkowski z ZSS w Radomiu
Natomiast w kategorii drużyn:
I miejsce- ILO w Radomiu
II miejsce - IV LO w Radomiu
III miejsce- ZSS w Radomiu.
Szczególne podziękowania i słowa uznania za grę należą się naszemu uczniowi Gabrielowi Sieczkowskiemu z kl. 2d za zajęcie pucharowego III miejsca w kategorii indywidualnej. Ponadto dziękuję naszej szkolnej drużynie w składzie Ewelina Nowocień z kl. 2ml, Piotr Iwański z kl. 2ml, Gabriel Sieczkowski z kl. 2d, Maciej Gutkowski z kl. 2zc, Aleksander Pożyczka z kl.4a, Karol Bień z kl. 2ml, Piotr Nowak z kl. 4c, Wojciech Malik z kl. 4c za zajęcie III miejsca w kategorii drużynowej. Dziękujemy Ewelinie Nowocień za chęć udziału w drużynie chłopców i za przyczynienie się do grupowego zwycięstwa. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszego zaangażowania w grę szachy oraz kolejnych sukcesów.

http://radom.gosc.pl/doc/3532349.Szachowe-mistrzostwa-w-radomskiej-samochodowce

Czytany 1404 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 listopad 2016 19:03
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 18 guests and no members online