02 Lis 2016

Zaduszki szkolne

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak co roku 2 listopada odbyły się w bibliotece szkolnej „Zaduszki” - spotkanie poświęcone pamięci zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów: Piotra Gołdy- 3a, Dariusza Niewiadomskiego – 1a, Kacpra Janasa – 1a, Łukasza Nowińskiego – 2zc, Michała Wajsa – 1a, Bartłomieja Nowaka – 2zc, Karola Pysiaka – 2zc, Adriana Woźniaka – 2zc, Rafał Śmietanka – 3d, Konrad Rosiński – 3d był refleksją nad ludzkim losem, przemijaniem i sensem życia.
Ksiądz katecheta Grzegorz Włodarczyk wspólnie z gronem pedagogicznym i młodzieżą modlili się za tych, którzy odeszli na wieczny spoczynek z naszej szkolnej społeczności.

Czytany 1470 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 listopad 2016 19:04
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 29 guests and no members online