28 Paź 2016

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – „Książka to dopiero początek...”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 24-28 października  po raz kolejny uroczyście obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W ramach uczczenia święta odbyło się szereg akcji czytelniczych (wystawa książek, których tytuły zaczynają się na literę „B”, quiz wiedzy w formie pytań, kiermasz książek używanych czyli „Książkobranie”, akcja „Tydzień czytania”).

Celem tych akcji było wyeksponowanie roli biblioteki jako szczególnego miejsca w szkole; zwrócenie uwagi w niekonwencjonalny, atrakcyjny sposób na jej ogromną rolę w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych; przybliżenie uczniom biblioteki i jej zbiorów. To okazja, aby zainteresować uczniów, nauczycieli działaniami biblioteki, aby podzielić się swymi pomysłami, a także problemami.

 

Czytany 1322 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 listopad 2016 18:58
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 32 guests and no members online