09 Lis 2016

„Samochodówka” pamięta…

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opowiadając na apel wice prezydenta Karola Semika, w dniu 31.10.2016 r. grupa wolontariuszy Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, wzięła udział w kweście na zabytkowym cmentarzu przy ul. Limanowskiego. Po raz 31 były tam zbierane pieniądze na renowację najstarszych nagrobków. W tym roku Społeczny Komitet Ochrony Zabytkowego Cmentarza zdecydował o odnowie grobu pułkownika Milejki.

Tradycyjnie w Dniu Wszystkich Świętych nauczyciele Naszej Szkoły odwiedzili groby zmarłych koleżanek i kolegów.

1 listopada, na grobach byłych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu zapłonęły znicze. Zapalili je obecni nauczyciele, w wielu przypadkach byli uczniowie nieżyjących już pedagogów.

Czytany 1543 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 37 guests and no members online