20 Gru 2016

IV Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – 2017 Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zapraszamy szkoły o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej - technika, zasadnicze szkoły zawodowe - do wzięcia udziału w turnieju pod nazwą „IV Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – 2017” organizowany przez: Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu  ul. 25- Czerwca 66, 26- 600 Radom.

 

Czytany 2156 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 grudzień 2016 11:30
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online