20 Gru 2016

IV Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – 2017 Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zapraszamy szkoły o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej - technika, zasadnicze szkoły zawodowe - do wzięcia udziału w turnieju pod nazwą „IV Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – 2017” organizowany przez: Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu  ul. 25- Czerwca 66, 26- 600 Radom.

 

Czytany 1797 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 grudzień 2016 11:30
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 7 guests and no members online