09 Lut 2017

„Dawne inspiracją nowego”-wręczenie nagród

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 9 lutego 2017 roku na auli szkolnej odbyło się wręczenie nagród w konkursie dla gimnazjalistów organizowanym przez nauczycieli ZSS w Radomiu, Jerzego Ługowskiego i Pawła Maruszaka. Tegoroczna, czwarta edycja, konkursu nosiła tytuł „Dawne inspiracją nowego”. Konkurs polegał na stworzeniu multimedialnej prezentacji w dziedzinie motoryzacyjnej. W prezentacji należało przedstawić temat pojazdów samochodowych, których obecna konstrukcja, rozwiązanie techniczne, wygląd lub inne są inspirowane pojazdem, modelem, rozwiązaniem technicznym lub innym, które pojawiło się już w przeszłości z krótkim opisem podobieństw. Komisja konkursowa składająca się z przewodniczącego Pawła Maruszaka oraz członków komisji, Jacka Rafalskiego i Krzysztofa Musiała spośród wielu prac wyłoniła zwycięzców:

  1. Miejsce otrzymał Kacper Ługowski z Publicznego Gimnazjum nr 14
  2. Miejsce otrzymał Kacper Kałowski z Publicznego Gimnazjum nr 3
  3. Miejsce otrzymał Piotr Pawlikowski z Publicznego Gimnazjum nr 11

Ponadto wyróżnieniem została nagrodzona Magdalena Poneta z Publicznego Gimnazjum nr 5.

Organizatorzy dziękują uczniom za udział w konkursie, a nauczycielom, opiekunom uczniów, za pomoc i poświęcony czas.

Czytany 1472 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online