27 Kwi 2017

Rozgrywki powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 27.04.2017 odbyły się rozgrywki powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Dzięki staraniom Pani Dyrektor Anny Stańczyk, po raz pierwszy w historii tego turnieju rozgrywki zorganizowano na terenie ZSS w Radomiu. Organizatorami akcji  byli; przedstawiciel Policji Pan Mirosław Guziński -Sędzia główny, Pan Maciej Mikulski - Kierownik Warsztatów szkolnych oraz Pan Mirosław Gromski – instruktor nauki jazdy. Ze strony szkoły wystartowały dwie drużyny przygotowane przez Pana Jerzego Ługowskiego oraz Pana Marka Chęcia. Mimo niesprzyjającej aury poszczególne konkurencje wzbudzały duże emocje i chęć rywalizacji. Ostatecznie nasza drużyna pod opieką Marka Chęcia w osobach Jarząbek Rafał, Obarski Hubert oraz Węgrzynowski Patryk uplasowała się na trzecim miejscu. Drugie miejsce zdobyła drużyna z ZS Agrotechnicznych z Radomia. Rozgrywki powiatowe wygrała drużyna z Liceum w Białobrzegach zajmując pierwsze miejsce i możliwość reprezentacji Mazowsza w kolejnym etapie. Gratulujemy opiekunom i wszystkim drużynom za udział i „zachowanie fair play” oraz życzymy sukcesów w  rozgrywkach wojewódzkich!

 

Czytany 1361 razy Ostatnio zmieniany sobota, 13 maj 2017 11:03
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 52 guests and no members online