19 Wrz 2017

Samochodówka na AIRSHOW

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIRSHOW 2017, które odbywały się w dniach 26-27 sierpnia, Zespół Szkół Samochodowych prezentował ofertę kształcenia na kierunku technika mechanika lotniczego oraz ofertę stażową patrona kierunku – firmy LOT Aircraft Maintenance Services. Na naszym stoisku zapoznać można było się z ideą programu „Zostań mechanikiem wyższych lotów w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu”, porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz zrelaksować się na leżakach popijając oranżadę.

W przeddzień pokazów, w siedzibie Radomskiej Rady FSNT NOT, odbyła się konferencja naukowo-techniczna pt. „Bezpieczeństwo i niezawodność w lotnictwie oraz rozwój lotnictwa w regionach”. Z ramienia Szkoły referat na temat „Bezpieczeństwa obsługi statków powietrznych w aspekcie szkolenia przyszłych mechaników lotniczych” wygłosił mgr inż. Arkadiusz Hernik.

Czytany 1137 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online