16 Paź 2017

Dzień Edukacji Narodowej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 13 października 2017r z Zespole Szkół Samochodowych odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku głos zabrała pani Dyrektor Anna Stańczyk, która podziękowała nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie wyróżnionym nauczycielom zostały wręczone Nagrody Dyrektora. Po części oficjalnej wystąpili uczniowie, którzy śpiewając piosenki oraz składając życzenia wyrazili wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli. Młodzi artyści przygotowali również przedstawienie na podstawie fragmentu książki „ Mały Książę”, a na koniec zaprezentowali zabawny film o szkole, w którym sami zagrali główne role.

Czytany 1760 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 październik 2017 14:28
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 13 guests and no members online