26 Paź 2017

„SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Trwa kolejna edycja akcji "Sprawny samochód-bezpieczny kierowca" organizowana przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu wraz z Zespołem Szkół Samochodowych w Radomiu. Kilkanaście aut zostało sprawdzonych pod kątem prawidłowo ustawionych świateł.

Jutro, 27 października, kolejny dzień akcji. Od godz. 8:00 do 15:00, w Zespole Szkół Samochodowych będzie można wyregulować światła, sprawdzić działanie amortyzatorów i zawieszenia oraz skontrolować układ hamulcowy wraz z płynem hamulcowym.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tego wydarzenia.

http://www.radommoto.pl/artykul-4786-kolejka_samochodow_na_darmowy_przeglad.html#disqus_thread

http://www.radommoto.pl/artykul-4783-wyreguluj_swiatla_badz_bezpieczny_na_drodze.html

http://radommoto.pl/artykul-4780-ustaw_swiatla__sprawdz_auto.html

Czytany 1252 razy Ostatnio zmieniany środa, 15 listopad 2017 10:08
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 21 guests and no members online