02 Wrz 2015

Koniec laby, czas do szkoły

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu rozpoczęli nowy rok szkolny.

Tak, jak w we wszystkich szkołach, również w radomskiej „Samochodówce” uczniowie rozpoczęli 1 września nowy rok szkolny. O godz.8 w kościele świętej Rodziny odprawiona została msza święta. Uczniowie starszych klas spotkali się z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami o godz. 9. Na inauguracji zajęć szkolnych powitała ich Anna Stańczyk, dyrektor szkoły. W czasie uroczystości odczytany został między innymi list premier Ewy Kopacz do uczniów. Po oficjalnej części rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016, poszczególne klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami.

Wyjątkowo potraktowani zostali uczniowie klas pierwszych Technikum Samochodowego i Szkoły Zasadniczej. Dla nich zorganizowana została oddzielna uroczystość, w czasie której zostali ciepło przywitani. Pierwszoklasiści nie tylko poznali Dyrekcję i nauczycieli. Po oficjalnym rozpoczęciu roku, zwiedzili gmach szkoły, w którym spędzą najbliższe lata nauki.

 

Czytany 2292 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 wrzesień 2015 15:43
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 24 guests and no members online