20 Wrz 2015

Pierwszoklasiści na rajdzie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczniowie dziewięciu klas pierwszych Zespołu Szkół Samochodowych im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu uczestniczyli w pieszym Rajdzie Pierwszoklasisty. Na mecie rajdu zostali pasowani na uczniów szkoły.

Czwartek, 17 września był dla uczniów klas pierwszych Technikum Samochodowego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej wyjątkowym dniem. Po raz dziesiąty w „Samochodówce” rozegrano integracyjny pieszy „Rajd pierwszoklasisty”. Uczniowie pod opieką wychowawców i nauczycieli pokonali trasę z Lesiowa do Rajca. Trasę przygotowali doświadczeni „piechurzy”, nauczyciele naszej szkoły i przodownicy turystyki pieszej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Ryszard Trojanowski, Robert Sasin i Marzena Krzemińska.

Meta rajdu zlokalizowana została na terenie stanicy harcerskiej w Rajcu. Tam pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez dyrektor Annę Stańczyk na uczniów „Samochodówki”. Były konkursy z nagrodami, a później pieczone kiełbaski.

Czytany 2461 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 20 wrzesień 2015 13:20
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 23 guests and no members online