18 Wrz 2015

Krwiodawcy z „Samochodówki” - akcja HDK

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prawie 23 litry krwi oddali uczniowie „Samochodówki” w czasie pierwszej w tym roku szkolnym zbiórki krwi.

Szkolne Koło Honorowych Dawców Krwi, działające w Zespole Szkół Samochodowych im. rotmistrza Witolda Pileckiego, zaplanowało na nowy rok szkolny pięć akcji zbiórki krwi. Pierwszą z nich przeprowadzono w piątek 18 września. Zgłosiło się ponad 60 chętnych. Po badaniach okazało się, że nie wszyscy mogą oddać krew. Ostatecznie zakwalifikowanych zostało 51 osób. Wśród nich znalazło się piętnastu nowych krwiodawców. Łącznie uczniowie i nauczyciele „Samochodówki” oddali niemal 23 litry krwi. Kolejne akcje zaplanowane zostały na 13 listopada, 22 stycznia, 18 marca i 3 czerwca. Każda przeprowadzona zostanie w piątek.

http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/art/8816945,w-radomskiej-samochodowce-uczniowie-oddawali-krew,id,t.html

Czytany 2012 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 30 guests and no members online