27 Paź 2015

Finał akcji: „SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W miniony piątek odbyła się kolejna edycja akcji: „SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA” współorganizowanej przez Wydział Ruchu Drogowego KWP z siedzibą w Radomiu, Stowarzyszenie Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego oraz Naszą Szkołę jako gospodarza eventu. Celem imprezy było umożliwienie kierowcom z Radomia i okolic sprawdzenie stanu technicznego ich samochodów przed zbliżającym się sezonem zimowym. Nauczyciele diagności wraz z uczniami klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej w piątkowe popołudnie za darmo przebadali sprawność 26 samochodów. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy za udział.
Do zobaczenia wiosną!!!

 

Czytany 1945 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online