28 Paź 2015

III Mistrzostwa Szachowe Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Radomia im. Rotmistrza Witolda Pileckiego – 23.X.2015 r.

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 23 października 2015 roku w auli Zespołu Szkół Samochodowych odbyły się III Mistrzostwa Szachowe Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Radomia im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, który otworzył Dyrektor ZSS Pan Jarosław Sadal. Organizatorami turnieju są: Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu we współpracy z Urzędem Miasta Radomia oraz UKS "Roszada".  

Celem mistrzostw jest popularyzacja sportu szachowego w szkołach oraz doskonalenie logicznego myślenia i przewidywania.

Turniej został rozegrany zgodnie z przepisami gry przyspieszonej - system szwajcarski na dystansie 5 rund, a tempo gry to 10 minut na każdego zawodnika, pod czujnym okiem sędziego klasy centralnej Pana Marka Niedźwieckiego Prezesa Zarządu UKS "ROSZADA" Radom.             O zajętych miejscach decydowały małe punkty, Bucholtz i Progres.           W klasyfikacji zespołowej punktowali czterej uczniowie z najwyższą liczba punktów z danej szkoły.

Na zakończeniu mistrzostw Dyrektor ZSS Pani Anna Stańczyk wręczyła zwycięzcom puchary, medale, dyplomy, które ufundował Urząd Miejski w Radomiu oraz nagrody rzeczowe zakupione przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Patronat medialny nad mistrzostwami objęli: Redakcja „Echa Dnia” i Radia Plus.

Poniżej przedstawiamy wyniki III Mistrzostw Szachowych Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Radomia im. Rotmistrza Witolda Pileckiego:

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce – IV LO im. T. Chałubińskiego,

II miejsce – I LO im. M. Kopernika,

III miejsce- Zespół Szkół Samochodowych.

Klasyfikacja indywidualna:

I miejsce – Weronika Posuniak,

II miejsce – Paweł Boruch,

III miejsce – Milena Barszcz.

Czytany 1819 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 30 guests and no members online