27 Paź 2015

Spotkanie z Biskupem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach wizytacji kanonicznej parafii Świętej Rodziny w Radomiu Ksiądz Biskup Henryk Tomasik odwiedził Zespół Szkół Samochodowych i spotkał się z uczniami, nauczycielami, dyrekcją oraz pracownikami szkoły.

Czytany 2196 razy Ostatnio zmieniany sobota, 31 październik 2015 09:35
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 22 guests and no members online