24 Lis 2015

XII Prezentacje Recytatorskie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek 24 listopada w Domu Kultury „Idalin” odbyły się XII Prezentacje Recytatorskie pt. „Poetae nascuntur, oratores fiunt” poświęcone pamięci Stanisława Barańczaka. Jak co roku Zespół Szkół Samochodowych wystawił swojego reprezentanta – tym razem był nim Karol Olszowski z klasy 1b. Uczeń został przygotowany przez polonistkę i nauczycielkę wiedzy
o kulturze panią Anetę Wajdzik-Jary. W składzie jury oceniającego występy uczestników zasiedli aktorzy teatralni i filmowi: Maciej Robakiewicz, Krzysztof Prałat i Karol Górski.

Czytany 1614 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 8 guests and no members online