24 Lis 2015

XII Prezentacje Recytatorskie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek 24 listopada w Domu Kultury „Idalin” odbyły się XII Prezentacje Recytatorskie pt. „Poetae nascuntur, oratores fiunt” poświęcone pamięci Stanisława Barańczaka. Jak co roku Zespół Szkół Samochodowych wystawił swojego reprezentanta – tym razem był nim Karol Olszowski z klasy 1b. Uczeń został przygotowany przez polonistkę i nauczycielkę wiedzy
o kulturze panią Anetę Wajdzik-Jary. W składzie jury oceniającego występy uczestników zasiedli aktorzy teatralni i filmowi: Maciej Robakiewicz, Krzysztof Prałat i Karol Górski.

Czytany 1972 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 45 guests and no members online