08 Gru 2015

Młodzież i jej pasje

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

8 grudnia 2015 roku w Resursie Obywatelskiej w Radomiu odbyły się międzyszkolne prezentacje poświęcone pasjom młodzieży. Koncert został zorganizowany przez II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Głównym celem imprezy była promocja aktywnego spędzania wolnego czasu. Wydarzenie nie miało charakteru konkursu. Każda szkoła mogła wytypować maksymalnie 2 uczniów, którzy mają typowe bądź nietypowe hobby i potrafią z pasja o nim opowiedzieć. Spośród kandydatów zostali wybrani najlepsi, którzy mogli zaprezentować swe umiejętności podczas koncertu.
Samochodówkę" reprezentowali uczniowie klasy 1ml Mateusz Bernat i Jan Kęska.
Chłopaki zaprezentowali swoje hobby: Mateusz opowiedział o wędkarstwie karpiowym a Jan o motocyklach. Nasi uczniowie za pomocą prezentacji multimedialnych przekonali widownię, że warto mieć pasję! Pomocą i wsparciem merytorycznym służyły panie Olga Milewska i Małgorzata Stańczyk. Swoim wychowankom z widowni kibicował pan Arkadiusz Hernik.

Czytany 1677 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 17:46
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 8 guests and no members online