08 Gru 2015

Młodzież i jej pasje

(1 głos)

8 grudnia 2015 roku w Resursie Obywatelskiej w Radomiu odbyły się międzyszkolne prezentacje poświęcone pasjom młodzieży. Koncert został zorganizowany przez II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Głównym celem imprezy była promocja aktywnego spędzania wolnego czasu. Wydarzenie nie miało charakteru konkursu. Każda szkoła mogła wytypować maksymalnie 2 uczniów, którzy mają typowe bądź nietypowe hobby i potrafią z pasja o nim opowiedzieć. Spośród kandydatów zostali wybrani najlepsi, którzy mogli zaprezentować swe umiejętności podczas koncertu.
Samochodówkę" reprezentowali uczniowie klasy 1ml Mateusz Bernat i Jan Kęska.
Chłopaki zaprezentowali swoje hobby: Mateusz opowiedział o wędkarstwie karpiowym a Jan o motocyklach. Nasi uczniowie za pomocą prezentacji multimedialnych przekonali widownię, że warto mieć pasję! Pomocą i wsparciem merytorycznym służyły panie Olga Milewska i Małgorzata Stańczyk. Swoim wychowankom z widowni kibicował pan Arkadiusz Hernik.

Czytany 1677 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 17:46