08 Gru 2015

Młodzież i jej pasje

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

8 grudnia 2015 roku w Resursie Obywatelskiej w Radomiu odbyły się międzyszkolne prezentacje poświęcone pasjom młodzieży. Koncert został zorganizowany przez II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Głównym celem imprezy była promocja aktywnego spędzania wolnego czasu. Wydarzenie nie miało charakteru konkursu. Każda szkoła mogła wytypować maksymalnie 2 uczniów, którzy mają typowe bądź nietypowe hobby i potrafią z pasja o nim opowiedzieć. Spośród kandydatów zostali wybrani najlepsi, którzy mogli zaprezentować swe umiejętności podczas koncertu.
Samochodówkę" reprezentowali uczniowie klasy 1ml Mateusz Bernat i Jan Kęska.
Chłopaki zaprezentowali swoje hobby: Mateusz opowiedział o wędkarstwie karpiowym a Jan o motocyklach. Nasi uczniowie za pomocą prezentacji multimedialnych przekonali widownię, że warto mieć pasję! Pomocą i wsparciem merytorycznym służyły panie Olga Milewska i Małgorzata Stańczyk. Swoim wychowankom z widowni kibicował pan Arkadiusz Hernik.

Czytany 2531 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 17:46
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online