15 Gru 2015

Szkolne eliminacje do Regionalnego Konkursu Ortograficznego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak co roku, tak i tym razem, 15 grudnia odbyły się szkolne eliminacje do Regionalnego Konkursu Ortograficznego, przygotowane i przeprowadzone przez panie polonistki - Anetę Wajdzik-Jary, Małgorzatę Tundziowską i Dagmarę Durasiewicz. Kilkudziesięciu uczniów z różnych klas zmierzyło się z niełatwymi zasadami polskiej ortografii. W wyniku konkursu wyłoniono trzech chłopców, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas kolejnego etapu zmagań – 20 stycznia w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Nasi przedstawiciele to Krzysztof Markiewicz z klasy 1a, Filip Pożycki z klasy 2c i Radosław Burek z klasy 3c . Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia!

Czytany 1499 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 styczeń 2016 16:41
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 25 guests and no members online