22 Gru 2015

Szkolna Wigilia

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tradycyjnie, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, grono pedagogiczne, emerytowani nauczyciele oraz obecni i byli pracownicy "Samochodówki" zasiedli przy wigilijnym stole. Wśród gości nie zabrakło byłych dyrektorów szkoły, Jerzego Gorgonia, Tadeusza Ługowskiego czy Stanisława Kołtuna Zebranym w szkolnej auli życzenia złożyli dyrektor szkoły Anna Stańczyk oraz przewodniczący NSZZ Solidarności Adam Słomka.

Atrakcją szkolnej Wigilii w Samochodówce była część artystyczna zaprezentowana przez uczniów, krótki film o Betlejem jako miejscu narodzenia Jezusa oraz wspólne kolędowanie. Zgodnie z tradycją składano sobie życzenia świąteczne i noworoczne, dzielono się opłatkiem oraz spożywano potrawy wigilijne.

Wszyscy cieszyli się z corocznego spotkania i miłej atmosfery. Wspólne świętowanie to wieloletnie i chlubne tradycje w naszej szkole.

Czytany 1827 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 styczeń 2016 16:13
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 38 guests and no members online